Sweden In Store Marketing AB

Harstenagatan 13
582 78 Linköping
GPS Icon depicting location-arrow

Telefon: 013-4809300
E-mail: info@instoremarketing.se

Anna Viklund

VD
anna.viklund@instoremarketing.se
013-4809301

Cornelia Adolfsson Hägg

Admin
cornelia.hagg@instoremarketing.se
013-4809306

Camilla Adolfsson

Löner/Ekonomi/HR
camilla.adolfsson@instoremarketing.se
013-4809302

Susanne Åsberg

Demo i butik
Susanne.asberg@instoremarketing.se
013-4809305

Jessica Ericson

Merchandising
Jessica.Ericson@instoremarketing.se
013-4809307

David Sandberg

Försäljningsansvarig 

David.sandberg@instoremarketing.se

013-4809304

Logistik

mia.olsson@instoremarketing.se
 

Cecilia Witten

Teamledare Merchandiser Stockholm

Cecilia.witten@instoremarketing.se

0720600820

Anna Stånggren

Teamledare Merchandiser Växjö med omnejd

Anna.stanggren@instoremarketing.se

0720600835

Kristin Havi

Teamledare Merchandiser Borlänge med omnejd

Kristin.havi@instoremarketing.se

0720600836

Kristina Isaksson

Teamledare Merchandiser Norr

Kristina.isaksson@instoremarketing.se

0720600838